Chorvátsko apartmány

Juric travel   Chorvátsko apartmány

Apartmány v Chorvátsku 2017 s JURIĆ travel

Dovolenka v Chorvátsku

Chorvátsko - Severná Dalmácias ubytovaním v súkromných apartmánoch je najtradičnejšou dovolenkou slovenských dovolenkárov. Apartmány v Chorvátsku sú veľmi pohodlnou formou ubytovania, kde sa môžete cítiť na svojej dovolenke pri mori ako doma. Chorvátsko sa vyznačuje rôznorodosťou krajiny, kde zažijú dovolenku snov milovníci dovoleniek pri mori, dobrodružnej dovolenky v horách alebo môžu spoznávať nádheru pobrežia na bicykloch. Súkromné apartmány ponúkajú vynikajúce možnosti na skvelú dovolenku pri Jadrane. Ubytovanie v apartmánoch v Chorvátsku  je pohodlnou a príjemnou možnosťou ako si vychutnať dovolenku v Chorvátsku či už s rodinou, malými deťmi alebo užiť si dovolenku s priateľmi.
Chorvátsko sa vyznačuje mimoriadnou pohostinnosťou domácich obyvateľov a tak dovolenkou v Chorvátsku mnohí získajú celoživotné priateľstvá a veľmi radi sa sem potom opätovne vracajú na dovolenku. Milovníci chorvátskej hudby si môžu vychutnávať na svojej dovolenke známe chorvátske melódie a pritom zakúsiť vynikajúcu jadranskú gastronómiu a popíjať pritom kvalitné vína priamo v reštauráciách na pláži.
Apartmány v Chorvátsku, to je tradičná rodinná letná dovolenka pri mori, pri Jadrane, skutočnom slovenskom mori v Chorvátsku. V našej ponuke nájdete ubytovanie v Chorvátsku najmä v apartmánoch v apartmánových domoch. Jadranské more je už roky najobľúbenejšou letnou dovolenkovou destináciou slovenských dovolenkárov a preto Vám prinášame skvelý výber ubytovania v Chorvátsku na tých najlepších riviérach na Jadranskom pobreží. V našej ponuke ubytovania v Chorvátsku nájdete destinácie v Severnej a Strednej Dalmácii, ktoré lákajú svojimi plážami, krištáľovo čistým Jadranským morom, skvelou chorvátskou kuchyňou a samozrejme typickou mediteránskou pokojnou atmosférou.
Dovolenka v Chorvátsku je aj skvelou voľbou pre Vašu peňaženku. Cena za ubytovanie v Chorvátsku pri mori pre štvorčlennú rodinu často nedosahuje ani cenu dovolenky kvalitatívne porovnateľného ubytovania v hoteli pre jednu osobu. Samozrejme pri vlastnej doprave na dovolenku do Chorvátska autom neplatíte vysoké letiskové poplatky a rôzne iné príplatky účtované letiskami, či leteckými spoločnosťami pri dovolenke v iných vzdialenejších dovolenkových destináciách. A skvelou správou je aj to, že skvelá chorvátska diaľničná sieť skracuje cestu k Jadranu až o niekoľko hodín a tak na najlepších chorvátskych riviérach viete byť už za 6 až 8 hodín a môžete si začať vychutnávať oveľa skôr svoju vytúženú dovolenku v Chorvátsku.

Informácie o Chorvátsku

Chorvátsko - vodopády KrkaA keďže Chorvátsko nie je len Jadranské more, prinášame Vám aj množstvo užitočných informácií o chorvátskej prírode, kultúrnych a historických pamiatkach a mnoho tipov na výlety, ktoré Vašu dovolenku pri Jadrane spravia ešte krajšou a nezabudnuteľnejšou.Samozrejme prinášame aj informácie o doprave do Chorvátska, diaľničných poplatkoch, trajektoch na chorvátske ostrovy, aktuálne informácie o počasí v Chorvátsku a predpovede počasia, informácie o chorvátskej gastronómii, jednoducho mnohé užitočné informácie, aby ste sa na Vašu dovolenku pri Jadrane a cestu do Chorvátska mohli pripraviť čo najlepšie a už sa len tešiť na dovolenku. Prinášame aj informácie o jednotlivých oblastiach Chorvátska, o riviérach a destináciách v Chorvátsku, ktoré nájdete v našej ponuke ubytovania v Chorvátsku. Pri apartmánoch v Chorvátsku  v ponuke na našej stránke nájdete podrobné informácie vybavenia apartmánov, takže si môžete pohodlne vybrať ubytovanie v Chorvátsku podľa Vašich preferencií a zažiť tak nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku.

Dovolenka v Chorvátsku s JURIĆ Travel - Výhody pre Vás

Individuálny prístup pri plánovaní dovolenky v Chorvátsku – ponúkame možnosť na mieru zostavenej dovolenky v Chorvátsku - ubytovanie v Chorvátsku podľa Vašich predstáv
Istota pri výbere ubytovania v Chorvátsku – vidíte foto každého apartmánu, všetky miesta sme navštívili, viete presne kde strávite Vašu dovolenku v Chorvátsku.
Super ponuka a poloha ubytovania v Chorvátsku – vyberáme pre Vás kvalitné apartmány v Chorvátsku s výborným vybavením a moderným zariadením, apartmány v Chorvátsku pri pláži s mnohými možnosťami prežitia dovolenky v Chorvátsku podľa Vašich predstáv
Bezkonkurenčná ponuka ubytovania v Chorvátsku – super ceny apartmánov v Chorvátsku, skvelý pomer ceny a kvality

Dovolenka v Chorvátsku - zľavy

Pripravili sme pre Vás mnohé zľavy, aby Vaša dovolenka v Chorvátsku bola ešte lacnejšia. Podrobné informácie o zľavách na ubytovanie v Chorvátsku nájdete v časti Zľavy na ubytovanie v Chorvátsku. Stručne vyberáme:

Zľava TOP First moment Chorvátsko - zľavy na vybrané apartmány v Chorvátsku, akcia na všetky apartmány s uvedenou akciovou cenou - najväčšie zľavy a najnižšie ceny platné do 31.12.2016 alebo do obsadenia apartmánov.
Dovolenka v Chorvátsku pre stálych klientov - doplnková zľava pre klientov, ktorí už cestovali do Chorvátska s JURIĆ travel
Dovolenka v Chorvátsku pre skupiny - zľava pre 12 a viac klientov pri jednej rezervácii ubytovania v Chorvátsku
Dlhšia dovolenka v Chorvátsku - zľava pri pobyte v Chorvátsku minimálne 12 nocí