Chorvátsko - Dalmácia, Makarska riviéra, Baška Voda

Juric travel   Stredná Dalmácia Makarska riviéra Baška Voda

Baška voda - elegantné letovisko s úchvatnými plážami

Baška voda je jedným z najznámejších chorvátskych turistických letovísk. V posledných 20 rokoch sa Baška Voda stala najpopulárnejším miestom Strednej Dalmácie a niekoľko rokov za sebou, ako jedno z najlepšie upravených turistických miest na Jadrane získava „Modrý kvet“ so zlatým znakom, čo je najprestížnejšie ocenenie v Chorvátsku pre najlepšie dovolenkové destinácie v pri Jadrane. Dlhé pláže, nádherné čisté more, borovicové lesy, promenáda s malým prístavom, množstvo obchodíkov, kaviarní, reštaurácií, široké možnosti športového vyžitia, bohatý kultúrnospoločenský život, to všetko spoločne s kvalitnými službami láka každoročne veľké množstvo turistov. Baška Voda sa nachádza na úpätí veľkolepého horského masívu Biokovo, ktorý je národným parkom ponúkajúcim množstvo turistických chodníčkov a cyklotrás. Baška Voda je výbornou destináciou pre mladých ľudí a aj pre rodiny s deťmi, ktoré tu majú k dispozícii detské ihrisko a množstvo atrakcií určených pre deti.
Hlavnej pláži v Baškej vode bola udelená modrá vlajka, ocenie pre najkrajšie a najčistejšie pláže sveta. So strediskom Baška Voda je spojené ďalšie známe stredisko stredného Jadranu Brela, kam sa môžete dostať niekoľko minútovou príjemnou prechádzkou a kde Vás čakajú ďalšie tri pláže s modrou vlajkou (Berulia - pláž na okraji Brely v tesnej blízkosti Baškej Vody, Punta rata - zaradenú medzi 10 najkrajších pláži na svete ako najkrajšia pláž v Európe a Stomarica). Baška Voda je teda vhodná destinácia aj pre najnáročnejších klientov. Môžete tu stráviť dovolenku, pri ktorej Vám nebude nič chýbať.


1 - 1 z 1 objektov
01
           
Detail

Luxusná dovolenka v Chorvátsku. Apartmány v Chorvátsku pri pláži. Luxusná Villa Baška Voda 25 sa nachádza v bezprostrednej blízkosti krásne udržiavanej kamienkovej pláže lemovanej borovicami.

Apartmán 1 (3+2)
58 - 142 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (3+2)
58 - 142 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2+3)
58 - 142 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (3+2)
58 - 142 EUR (apartmán)
Apartmán 6 (3+2)
58 - 142 EUR (apartmán)
Apartmán 7 (3+2)
58 - 142 EUR (apartmán)
Apartmán 8 (3+2)
58 - 142 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 7
 
1 - 1 z 1 objektov
01