Dovolenka v Chorvátsku - zľavy

Juric travel   Dovolenka v Chorvátsku - zľavy

Lacné apartmány v Chorvátsku - lacné ubytovanie v Chorvátsku

First moment Chorvátsko - First moment zľavy na apartmány v Chorvátsku, akcia na vybrané apartmány s uvedenou akciovou cenou - apartmány v Chorvátsku za skvelé ceny. Konkrétne zľavy sú uvedené priamo pri jednotlivých apartmánoch zahrnutých do aktuálnej akcie a takto zľavnené ceny sú uvedené oranžovou farbou. Pôvodné základné ceny platné mimo akcie sú preškrtnuté. Akcia je platná od 31.12.2016 do 31.1.2017 alebo do obsadenia termínov.

Dovolenka v Chorvátsku 2017 pre stálych klientov - zľava 3% na dovolenku v Chorvátsku pre klientov, ktorí už cestovali do Chorvátska s JURIĆ travel. Táto zľava je kombinovateľná so zľavou First moment Chorvátsko a skupinovou zľavou, alebo zľavou Dlhšia dovolenka Chorvátsko.

Skupinová zľava - dovolenka Chorvátsko 2017 - pri objednávke ubytovania pre minimálne 12 osôb zľava 3% z celkovej ceny ubytovania. Táto zľava je kombinovateľná so zľavou First moment Chorvátsko a so zľavou pre stálych klientov.

Dlhšia dovolenka 2017 v Chorvátsku – zľava 2% z celkovej ceny ubytovania pri objednávke ubytovania na minimálne 12 nocí. Táto zľava je kombinovateľná so zľavou First moment Chorvátsko a so zľavou Dovolenka v Chorvátsku pre stálych klientov.

Podmienky pre poskytnutie zliav na ubytovanie v Chorvátsku z ponuky na stránke www.jurictravel.sk:

Zľava sa vzťahuje na ubytovanie v apartmánoch a izbách poskytované v termíne od 1.6.2017 do 30.9.2017 z ponuky na stránke www.jurictravel.sk ak pri konkrétnej ponuke nie je uvedené inak. Jednotlivé zľavy sa nekumulujú a vždy je možné uplatniť len jednu zľavu a to tú, ktorá je najvýhodnejšia pre klienta, ak nie je pri konkrétnej ponuke uvedené inak. V prípade pochybností o poskytnutí alebo kumulácii zliav rozhoduje výlučne JURIĆ travel, s.r.o. Všetky zľavy sú poskytované zo základnej ceny ubytovania a nevzťahujú sa na doplnkové služby. Všetky zľavy sú podmienené objednávkou ubytovania s minimálnou dĺžkou 7 nocí. Nárok na uplatnenie zľavy vzniká klientovi zaplatením rezervačného poplatku ak nie je v konkrétnom prípade uvedené inak. V prípade kumulácie zliav sa ako prvá poskytuje zľava, ktorá je najvýhodnejšia pre klienta, ďalšia zľava sa poskytuje z už zľavnenej ceny. Pre poskytovanie zliav platia ustanovenia Všeobecných Zmluvných Podmienok JURIĆ travel, s.r.o.

Počasie